100-lecie istnienia Panasonic Corporation

Patrząc w przyszłość i podejmując nowe wyzwania... Począwszy od roku 1918,  Panasonic nieustannie rozszerza swoją gwarancję innowacyjności o technologie przyszłości i ich praktyczne zastosowanie w teraźniejszości. Najważniejszą rolę w naszych działaniach i dążeniach zawsze odgrywali ludzie. Skupiamy uwagę na tym, jak żyją, by móc mieć swój wkład w lepszy byt naszych klientów. Panasonic niezmiennie prowadzi swoją działalność o właśnie takie podejście. Obecnie naszym celem jest wnoszenie jeszcze większego wkładu w lepsze życie ludzi, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Biorąc pod uwagę, w jak wielu miejscach przebywamy na co dzień – w domu, biurze, sklepie, samochodzie, na pokładzie samolotu, w centrum miasta – będziemy dostarczać nie tylko pojedyncze urządzenia, ale kompleksowe rozwiązania, w tym oprogramowanie i szereg usług. Realizując koncepcję „Lepsze życie, lepszy świat”, będziemy dążyć do zaspokojenia potrzeb każdego klienta.

Panasonic to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu ogrzewania i chłodzenia.

Gromadząc doświadczenia od ponad pięciu dziesięcioleci i sprzedając produkty do ponad 120 krajów świata, firma Panasonic zajmuje czołową pozycję w branży. W oparciu o rozbudowaną sieć zakładów produkcyjnych i placówek badawczo-rozwojowych, firma opracowuje nowatorskie rozwiązania  techniczne i urządzenia, w których stosuje najnowsze technologie ustanawiające światowe standardy dla urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki rozwojowi firmy w skali globalnej, najwyższej jakości wyroby Panasonic zyskały w pełni uniwersalny charakter.

Wszystko od Panasonic – nadzorujemy cały cykl życia każdego wyrobu

Firma jest także światowym liderem innowacyjności, czego dowodem jest imponująca liczba 91 539 zgłoszonych patentów ukierunkowanych na poprawę jakości życia klientów. Celem firmy jest utrzymanie pozycji w czołówce sektora. Łącznie wyprodukowaliśmy już ponad 200 milionów sprężarek, a nasze produkty powstają w 294 zakładach rozmieszczonych na całym świecie. Każdy użytkownik może być pewny najwyższej jakości pomp ciepła produkowanych przez firmę Panasonic. To właśnie ambicja i dążenie do perfekcji uczyniło firmę Panasonic liderem w produkcji systemów oraz układów ogrzewania i klimatyzacji. Nasze układy, systemy i urządzenia cechują się maksymalną efektywnością i spełniają wszystkie normy ochrony środowiska, a także wymagania współczesnego budownictwa.

KONTAKT

784 680 338

biuro@art-klima.pl

www.art-klima.pl

ADRES

ul. Kolejowa 21

05-092 Łomianki

DZIAŁ PROJEKTOWY

projekt@art-klima.pl

  tel: 22 243 52 47

tel: 602 535 570

 

DZIAŁ HANDLOWY

biuro@art-klima.pl

tel: 22 243 52 47

tel: 784 680 338

 

DZIAŁ TECHNICZNY

biuro@art-klima.pl

tel: 22 243 52 48

tel: 881 947 455

 

DZIAŁ SERWISU

serwis@art-klima.pl

tel: 22 243 52 48

tel: 604 197 998

 

ODWIEDŹ RÓWNIEŻ NASZE INNE STRONY WWW

www.art-klima.pl                      - nasza główna strona

www.ghp-panasonic.pl            - strona poświęcona produktom przemysłowym takim jak gazowe pompy ciepła

www.chillery-adsorpcyjne.pl    - strona poświęcona technologii adsorpcji polegającej na zamianie ciepła odpadowego w chłód

 

ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp. Jawna  - Dystrybutor oraz fabryczny serwis pomp ciepła firrmy Panasonic